WAT GAAN WE DOEN?
In deze workshop gaan we verder met het maken van een eigen website met HTML en CSS.
Als je de vorige CoderDojo hebt gemist, dan is dat geen probleem, want dat kun je gewoon met de opdrachten van de vorige keer aan de slag.
De opdrachten zullen over de stad Leiden gaan, maar uiteraard kun je alles aanpassen naar je eigen stijl.
Voor deze workshop is geen voorkennis vereist en deelname is zoals elke CoderDojo gratis.
Heb je vorige keer iets anders gedaan en zou je daar liever verder mee gaan? Dat kan natuurlijk ook, er zijn er vast wel die jou ook hiermee kunnen helpen.
Past dit thema niet bij je, of is het niveau te hoog of te laag? Geen probleem! Voor de volgende dingen hebben we altijd leuke opdrachten liggen of kennis in huis:
- Scratch
- CodeCombat
- MakeyMakey
- Python
- Java
- C#
- PHP
- HTML / Javascript
- … nog veel meer!
- Je bent tussen de 7 en 17 jaar.
- Als je je hebt aangemeld, dan kom je ook ècht.
- Wees op tijd, maar niet te vroeg: hou je aan de opgegeven tijden.
- Ervaring is absoluut niet belangrijk, als je maar komt omdat je het zèlf leuk vindt om nieuwe dingen te leren, of anderen te kunnen helpen.
- Wees cool! Pesten, klieren of andermans tijd verdoen is niet cool.
- Bewijs van inschrijving (op je telefoon, of een print van je ticket)
- Eventueel een werkende laptop*
- Eventueel wat te drinken en een 4-uurtje
- Een goed humeur!
- Via Paypal naar contact@coderdojo-leiden.nl
- Door geld over te maken op rekeningnummer NL90 RBRB 0706 4687 16
- Tijdens een Dojo cash